משלוחים חינם
אפשרות למשלוח תוך 5 שעות
במרכז בין ראשון לציון לרשפון להזמנות שיתקבלו עד 12:00
לא התאים? החזרות חינם עם שליח!
Close
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
(0)
חיפוש
Filters

חליפות רכיבה לאופנוע

מיין לפי
סינון
הצג בעמוד

חליפת רכיבה 2 חלקים RED דגם PRO RACE

חליפת רכיבה 2 חלקים RED דגם PRO RACE
2500 ₪
2200 ₪

**מוצר החודש** חליפת רכיבה SPYKE דגם IMOLA SPORT

חליפת רכיבה SPYKE דגם IMOLA SPORT
4190 ₪
3352 ₪

חליפת רכיבה SPYKE דגם MUGELLO KANGARO MIX RACE

חליפת רכיבה SPYKE דגם MUGELLO KANGARO MIX RACE
6990 ₪
6151 ₪

ברשת אופנוסנטר ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים מודעים לכך שציוד הרכיבה של רוכבי האופנועים השונים חייב להיות מותאם לסגנון הרכיבה שלהם בכדי לייצר השתלבות מדויקת בין הרוכב לאופנוע. חליפות רכיבה לאופנוע מציעות לרוכב התאמה לאופנוע, נוחות רכיבה, הגנה מקסימלית על הגוף שלנו ושלא נשכח התאמה אווירודינמית לאופנוע. אנחנו אוהבים את האופנוע שלנו בואו נאהב את הגוף שלנו ונשמור עליו. רשת אופנוסנטר היבואן הגדול בישראל לציוד רכיבה לאופנוע מעמיד לשירותכם צוות של יועצי בטיחות שייקלו עליכם את ההחלטה.

חליפת רכיבה לאופנוע – חלק אחד

יש רוכב לפני חליפת רכיבה ויש רוכב אחרי חליפת רכיבה, אנחנו רושמים פה מהי החשיבות של החליפה והכול מעולה אבל אחרי רכיבה עם חליפה מבינים את החשיבות שלה. חליפת רכיבה חלק אחד היא עבור רוכבים שהשימוש שלהם הוא רק בימי מסלול או ימי רכיבה, חליפה חלק אחד מעניקה לרוכב התאמה מושלמת לגוף ובעיקר לאופנוע ולתחושה הכללית לנו ברכיבה.

חליפת רכיבה לאופנוע – שני חלקים

חליפת רכיבה שני חלקים מעניקה לרוכב "גם וגם" גם חליפת רכיבה לימים "רציניים" וגם ליום יום לעבודה ולסידורים שלנו. חליפת רכיבה שני חלקים מעניקה נוחות לרוכב בליבוש שלה ולהתאמה למבני גוף שונים, יש רוכבים שלא אוהבים להיות עם אקסטרה ציוד בבית וגם מטעמי תקציב. חליפת שני חלקים חוסכת לנו את העלות של מעיל ממוגן נוסף לחליפה, יש לנו גם מעיל ליום יום וגם מכנס לימי רכיבה מיוחדים.

חליפת לחץ לאופנוע

אין דבר כזה להיות מוגן יותר מידי, לעיתים אנחנו אומרים לעצמנו זו רק נסיעה קצרה, אני קופץ ובא זריז. תמיד שנשאל את הרוכב שנפגע הוא יגיד לנו ישר אל תחשבו פעמיים שימו מיגון עליכם, זה לא שווה את זה. נכון שאתם יודעים מהי רמת החשיבות של הבטיחות ברכיבה את לא צריכים אותנו בשביל זה. חליפת לחץ לרוכב מעניקה נטו הגנה, זה לא מעיל זו חליפה שעל ידי לחץ מעניקה לרוכב הגנה מלאה על החלק העליון של הגוף. גב, מרפקים, כתפיים וחזה יהיו מוגנים בעת הרכיבה. לא משנה על מה אתם רוכבים, חשוב שתהיו מוגנים.

אנחנו ברשת אופנוסנטר – ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים ממתינים לכם בחנויות הרשת. תוכלו גם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 0549793930 ואנו נענה על כל שאלה או התלבטות עם חיוך וסבלנות.

Filter by:

Clear All
קטגוריות