משלוחים חינם מעל 199 שח
אפשרות למשלוח מהיום למחר
לבתי עסק בכל הארץ להזמנות שיתקבלו עד 14:00
לא התאים? החזרות חינם עם שליח!
Close
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
(0)
חיפוש
Filters
banner

מצלמת קסדה

מיין לפי
סינון
הצג בעמוד

מצלמת קסדה אקסטרים MIDLAND דגם H5+

מצלמת קסדה אקסטרים MIDLAND דגם H5+
590 ₪
519 ₪

בעידן של היום תיעוד הוא חלק בלתי נפרד מאתנו, הרשתות החברתיות מלאות בהם. ספורטאים מתעדים כל אימון שלהם, בתי חולים מתעדים מחקרים חדשים והרשימה ארוכה. אנחנו הרוכבים בעלי יתרון מול רוב המתעדים. תיעוד רכיבה על דו גלגלי זה אקסטרים בכל המובנים, שיתוף ותיעוד הרכיבה שלנו מעניק לצופה תחושה של חיבור לדו גלגלי. מצלמת אקסטרים ידועה בעמידות שלה לרוח, לתזוזות, למכות ועוד. מעבר להנאה שבתיעוד מצלמת אקסטרים נותנת לנו מבנה הגנתי בעת הרכיבה לתעד חלילה פגיעה, עבירות תנועה ועזרה לזולת. רוכב שרוצה ראש שקט יתקין מצלמת אקסטרים על גוף האופנוע או על קסדה לאופנוע ויקבל אקסטרה שקט בעת הרכיבה.

מצלמה לקסדה – יתרונות


יתרון התיעוד הוא ערך בלתי מוסף בעת הרכיבה, תארו לכם רכיבה לצפון הארץ בשעות הבוקר המוקדמות, תארו לכם עצירה מול ים המלח. יש אין סוף של רגעים לתיעוד ושיתוף לחברים ולמשפחה שלנו. בעבר היינו צריכים להעביר את התחושה במילים היום פשוט שולחים סרטון לקרובים שלנו והם חולקים את ההתרגשות שלנו בעת הרכיבה. יש את ההיבט הבטיחותי שאנחנו רוכבים ביום יום בכבישים העמוסים שלנו. לא מעט פעמים אנחנו נתקלים בנהגים שמבצעים עבירות תנועה ומסכנים את חיינו, חלילה שאנחנו בעת פגיעה המצלמה יכולה לשמש כעדות לאירוע. תארו לכם עברתם ברחוב המגורים שלכם ונעלם לשכן הרכב ואתם תיעדתם את הדרך ומבלי להתכוון המצלמה תיעדה תמונות שיכולות להיות לעזר לשכן. יש אין סוף יתרונות למצלמת אקסטרים אז קדימה בואו נתעד את החוויות שלנו.

מצלמת קסדה לאופנוע - חשוב לדעת


אז אנחנו יודעים שיש מלא יתרונות למצלמת קסדה לאופנוע, חשוב לפני רכישה שנדע כמה דברים. שאנחנו מגיעים לרכוש מצלמה חשוב שנדע מהם הצרכים שלנו, כל קטגורית רכיבה והמצלמה שלה.


רשת אופנוסנטר ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים מציעה לקהל לקוחותיה מגוון רחב של מצלמות לקסדה. צוות יועצי השירות של אופנוסנטר לשירותכם בכל שאלה והמלצה למצלמת קסדה הטובה ביותר. תרגישו בנוח 0549793930