משלוחים חינם
אפשרות למשלוח תוך 5 שעות
במרכז בין ראשון לציון לרשפון להזמנות שיתקבלו עד 12:00
לא התאים? החזרות חינם עם שליח!
Close
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
(0)
חיפוש
Filters

מכנסי רכיבה לאופנוע

מיין לפי
סינון
הצג בעמוד
סנן לפי מאפיין

מכנס גשם עובי בינוני RED

מכנס גשם עובי בינוני
135 ₪
119 ₪

מכנס גשם עבה מרופד RED

מכנס גשם עבה מרופד
238 ₪
209 ₪

מכנסי רכיבה RED CHALLENGE

מכנסי רכיבה RED CHALLENGE
890 ₪
783 ₪

מכנסי רכיבה ארבע עונות RED PROTECT 4 SEASON

מכנסי רכיבה ארבע עונות RED PROTECT 4 SEASON
1199 ₪
480 ₪

כולנו יודעים שבטיחות היא מעל הכול, ברכיבה על דו גלגלי אנחנו מחויבים קודם כל לשמור על הגוף שלנו. מכנס רכיבה הוא חלק מציוד חובה לכל רוכב, המטרה הסופית היא רכיבה בטוחה ומהנה ולהגיע לבית בשלום ליעד.

למי מיועדים מכנסי רכיבה לאופנוע

מכנס רכיבה מיועד לכל רוכב שבטיחות אצלו חשובה. מכנס רכיבה מיועד לרוכבים שרוצים הגנה טוטאלית על החלק התחתון, זה מתבטא במיגון בברכיים, חומר גלם חזק (בעיקר בד קורדורה MAX DURA) שהוא עמיד וחזק ולא מתבלה מהר. רוכב שאוהב לרכב יהיה לו מכנס רכיבה מוכן בבית. לא מתפשרים חברים בטיחות זו לא מילה גסה.

כאשר בוחרים מכנסי רכיבה לאופנוע כדאי לשים לב לפרטים הבאים:

מזל טוב החלטנו לרכוש מכנס רכיבה והתקדמנו צעד אחד קדימה בציוד בטיחותי. כמו שיש סוגים שונים של קסדות לאופנוע יש סוגים שונים של מכנסי רכיבה לאופנוע. חשוב שהמכנס קודם כל יהיה במידה הנכונה (נכון לא חידשנו לכם כלום) לעיתים קרובות רוכבים רוכשים מידות לא נכונות כי הליך המדידה לא תקין או ההתאמה לכלי הרכיבה לא נכון. אז המידה היא קודם כל חשובה וישנם מכנסיים שהם מתלבשים על הגוף ולא על בגד (מכנס וכדומה, אפשר לרכוש בנפרד טיץ' אם לא אוהבים את המגע של המכנס על העור) חשוב שלא נתבייש ונשב על האופנוע ונרגיש את המכנס עלינו. כל מכנס והאופציות שהוא מציע.

מכנסי רכיבה לאופנוע כחלק מציוד רכיבת חורף לאופנוע

בחורף אנחנו הרוכבים מודעים לסכנה שיש בעת רכיבה, התנאים לא אותם תנאים כמו בקיץ ועל זה אין ויכוח. מכנס רכיבה ממוגן משפר את הרכיבה בין בנוחות ובין בהגנה שלו עלינו. לרכב נכון בחורף זה א.ב מכנס רכיבה ממוגן יעניק לנו הרוכבים את הביטחון והבטיחות שאנחנו צריכים ברכיבה.

ברשת אופנוסנטר ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים תמצאו מגוון רחב של ציוד לרכיבת חורף, ציוד קיץ לרוכב וציוד לאופנועי שטח. צוות היועצים שלנו מחכה לכם בחנויות הרשת, אצלנו תקבלו מענה מקצועי המלצה מנומקת חיוך וסבלנות. אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 054-979-3930.

Filter by:

Clear All
קטגוריות