משלוחים חינם
אפשרות למשלוח תוך 5 שעות
במרכז בין ראשון לציון לרשפון להזמנות שיתקבלו עד 12:00
לא התאים? החזרות חינם עם שליח!
Close
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
(0)
חיפוש
Filters

קסדה לילדים לאופנוע

הילדים שלנו שותפים לחוויות שלנו, חוויות הרכיבה היא מאיתנו. לילדים מגיעה קסדה בטיחותית ונוחה. רשת אופנוסנטר מציעה לרוכב אפשרות רכישה של קסדת ילדים בטיחותית. גוף הקסדה חייב להיות מותאם לראש הילדים, מבנה ראש הילדים לא תואם לצורה של ראש בוגר.

איך מתאימים קסדה לילדים לאופנוע


בטיחות קודמת לכל !! ילדים שונים בתפיסה של הכביש לעומת רוכב עם רישיון ובגרות בטיחותית. חשוב שניקח מידה נכונה של הראש על מנת שהקסדה תתפוס את ראש הילד/ה. בואו נפסיק להתפשר על הראש של הילדים שלנו. אל תתפשרו. לפני הגעה לסניפים שלנו ניקח סרט מידה ונמדוד את היקף הראש של הילד/ה. מדידה נכונה תיתן לנו מידע אמיתי על מידת הקסדה שנרכוש.

בטיחות של קסדות אופנוע לילדים


הקסדות שרשת אופנוסנטר מציעה לרוכבים הם לאחר בדיקת מעבדה ומבחני ריסוק מתקדמים. הקסדות מגיעות ממכון SHARP שממוקם באנגליה. חשוב לנו להחזיק קסדות עמידות שעוברות מבחן ריסוק ומגיעות עם מינימום ארבעה כוכבי בטיחות (יש מקסימום חמישה כוכבים)

קסדה לילדים לאופנוע בהתאמה אישית ברשת אופנוסנטר


במיוחד שמדובר בילדים שלנו חשוב שנקפיד על הליך התאמה ראשוני, נגיע לסניף ונקבל ייעוץ והתאמה מצוות יועצי השירות של אופנוסנטר. לאחר מדידה של היקף הראש נוכל להתחיל לבדוק את ההתאמה, חשוב שהילד/ה ירגישו את הקסדה על ראשם. ישנם מקרים שלילד נוח מאוד והמידה לא נכונה. חשוב שיועץ מקצועי יהיה מעורב בהליך המדידה. רשת אופנוסנטר מציעה נסיעת מבחן עם הקסדה הנבחרת, נסיעת המבחן היא האינדיקציה הנכונה ביותר להרגיש את הקסדה. לקוח שמבצע נסיעת מבחן מגיע להחלטה נכונה וטובה יותר.

צוות יועצי השירות של אופנוסנטר אביזרים לאופנועים וציוד לאופנועים תמיד עומדים לשירותכם בכיף, בכל עת ולכל שאלה התקשרו לטלפון מספר: 0549793930.

קטגוריות