משלוחים חינם
אפשרות למשלוח תוך 5 שעות
במרכז בין ראשון לציון לרשפון להזמנות שיתקבלו עד 12:00
לא התאים? החזרות חינם עם שליח!
Close
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
(0)
חיפוש
Filters
banner

אזעקה לאופנוע

מיין לפי
סינון
הצג בעמוד

אזעקה לאופנוע דגם M686S GBH

אזעקה לאופנוע דגם M686S GBH
960 ₪

אזעקת ביפר עם USB עם סוללות

אזעקת ביפר עם USB עם סוללות
1290 ₪

בעידן מתקדם כמו שאנחנו נמצאים בו, אזעקות לאופנוע משולבות טכנולוגיה ושמירה על האופנוע שלנו. אזעקות ביפר לאופנוע מציעות לרוכב שקט נפשי ומידע רחב על מצב האופנוע שאנחנו לא לידו. ישנו חוק הרעש שמחייב בעלי אזעקות להתחשב בציבור ולא להפריע החוק (החוק נאכף). אזעקת ביפר מקלה על הרוכב ומשדרת מידע רחב לשלט של האזעקה. השלט של האזעקה מגיע עם מסך קטן ובו מפרט של האופנוע ובו הצג מראה לנו איפה נגעו באופנוע, הזיזו אותו או הרימו אותו. השקענו על האופנוע שלנו בואו נשקיע מעט על אזעקה חכמה.

אזעקה לקטנוע

אזעקה לקטנוע היא דבר מומלץ ומתריע לנו ולעוברים ושבים ליד הקטנוע שנגעו בו או מנסים לקחת לנו אותו. אזעקה מעניקה שקט נפשי לרוכב. ישנם מגוון רחב של אזעקות בשוק, אל תוציאו כסף ישר על אזעקה שלא מתאימה לכם. כל רוכב והצרכים שלו.

איך בוחרים אזעקה לאופנוע

איך בוחרים אזעקה לאופנוע? אנחנו הצרכנים חכמים יותר בעידן המידע החופשי. כל מוצר שנרצה יש לנו מידע מפורט עליו. מלמדים אותנו לא להיות פראיירים בעת רכישה ולהיות מפוקסים. שנקנה אזעקה לאופנוע נדאג לבדוק מהם הצרכים שלנו, איפה אנחנו מחנים את האופנוע, מהו שוויו של האופנוע, איזה ביטוח עשינו עליו ועוד .

ברשת אופנוסנטר ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים תמצאו מגוון רחב של אזעקות לאופנוע ואזעקות לקטנוע. אנו מבינים את הצורך של רוכבי האופנועים להגן על האופנוע בכל דרך אפשרית. צוות יועצי השירות של אופנוסנטר מזמינים אתכם לחנויות הרשת על מנת לקבל מידע רחב אודות אזעקה לאופנועים, חשוב לנו שתהיו מרוצים ורגועים ושהאופנוע שלכם יהיה בטוח. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 054-9793930

קטגוריות