משלוחים חינם
אפשרות למשלוח תוך 5 שעות
במרכז בין ראשון לציון לרשפון להזמנות שיתקבלו עד 12:00
לא התאים? החזרות חינם עם שליח!
Close
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
(0)
חיפוש
Filters

קסדת AGV דגם CORSA R צבע ESPARGARO 2017

5800 ₪
5104 ₪
קסדת AGV דגם CORSA R צבע ESPARGARO 2017
מותג: agv

קסדת סופר ספורט מהפכנית של מותג העל האיטלקי AGV דגם 2018.
קסדה בטכנולוגיה חדשנית שעוד לא נראתה כמותה בעולם. נוחה יותר, אווירודינמית וקלה עשויה תרכובת של קרבון קוולאר ופיבר ומשקף עם PINLOCK המשתמש בטכנולוגיה חדשנית וייחודית (NFS) המונעת אדים על המשקף. 
ספויילר אחורי ניתן לפירוק. 
חברת AGV מציגה מהפכה בתהליך עיצוב הקסדה באמצעות השימוש בהנדסה הפוכה.
בפעם הראשונה נעשה הפיתוח מהראש לקליפה ע"י הגדרת שטח מגע של הקסדה עם הראש על ידי סריקה ובנייה של מודל תלת-מימדי במטרה לייעל את ביצועי קסדה על המסלול וכמו כן בהגנה, ארגונומיה ונוחות.
מפרט טכני:
קלה וצמודה יותר: נעשה קיזז בחלקי קליפת הקסדה שאינם רלוונטים מבחינה בטיחותית ורק מוסיפים משקל וכך נוצרה קסדה קלה במיוחד שוקלת 1275 גרם בלבד. לקסדה יש 4 שלדות, כמעט שלדה לכל מידה!
נוחה יותר: הריפודים ללא תפרים ובצפיפות ולחץ שונה לכל איזור.
אוורור אופטימלי ומשופר בדגם CORSA R 2018 מבוסס על מחקר שבדק את האזורים שהכי מושפעים מזרימת הרוח. 5 פתחי אוורור קדמיים + 3 אחוריים. 
בטוחה יותר: מערכת שחרור מהיא ובטיחותי של ריפוד הלחיים חדש רק בדגם CORSA R 2018. מילוי ה EPS בצפיפות משתנה: היחס הנכון של צפיפות בהתאם לעובי הקליפה. קיימים 5 סוגי צפיפות שונים. 
שדה ראיה רחב: זוית ראייה גדולה יותר כאשר הרוכב רוכן קדימה לכיוון הפרינג, מבלי שהרוכב יצטרך להרים את הקסדה או לרכון "קדימה" על המיכל. המשקף הרחב מעניק מוּדעות גדולה יותר לכול מה שמתרחש סביב ראש הרוכב. וולנטינו רוסי הגדיר את הקסדה כמו מעבר מטלוויזיה לקולנוע. 
משקף: משקף משופר עובי 5 מ"מ רק בדגם CORSA R 2018אזור תפיסת המשקף הוקטן כך שה EPS עובה בצדי הקסדה וכך סופג טוב יותר זעזועים במקרה של מכה בצד הקסדה. משקף עבה יותר מאפשר הגנה גדולה יותר כנגד מכות (אבנים וכו). למרות עובי המשקף הראייה ברורה ומדוייקת. ונעילה המשקף מקטינה את הסיכוי לפתיחתו במקרה של תאונה. מנגנון סגירת המשקף שופר בדגם CORSA R 2018. 
אווירודינמית יותר: ספויילר אחורי ומבנה אווירודינמי המבטיח ערכים אפסיים של התרוממות הקסדה בזמן רכיבה ומונע לחץ על הצוואר.
ריפוד ראש כפול ואיכותי ותפסני שיופר מחוזקים שופרו לדגם CORSA R 2018

מפרט המוצר
LABEL SHARP5
צבע כחול
צבע מולטי
דגם CORSA R
קטגוריה קסדות מלאות